Мгновение - первая персональная выставка художника Владимира Джамалаги | Информационный портал новостей KievDay.com
Мгновение - первая персональная выставка художника Владимира Джамалаги PDF Печать E-mail
Автор: Administrator 03.07.2013 06:58

alt

С 5 по 12 июня в Киеве проходила первая персональная выставка художника Владимира Джамалаги. Открытие выставки прошло по адресу ул.Туровская 31, Mainstream Girls GALLERY (бывший Гольфстрим).

Перша персональна виставка

художника Володимира Джаламаги

«МИТЬ»

Прес-реліз

В рамках проекту «Вібраційні форми мистецтва»

Вібраційні форми мистецтва – це унікальне явище в сучасному українському культурному просторі, що відображає принципово новий підхід митця до власної творчості. Воно безпосередньо пов’язане з Самореалізацією, процесом, що сприяє усвідомленню художником або музикантом вродженої потреби знайти і збудити свою глибинну справжню сутність і в такий спосіб допомогти самому собі, здійснивши ефективну, насамперед духовну трансформацію власної особистості та отримання споживачем мистецтва медитативного стану. Сьогодні вже не є секретом, що практично кожний із нас, жителів Землі, має в глибині власного єства досконалий енергетичний механізм – так зване тонке тіло, яке спроможне активізуватися під впливом тієї чи іншої вібраційної мистецької форми. Таким чином споглядач або слухач починає «вібрувати» в унісон картині або музиці, а також цілком свідомо відчувати вібрації від витвору мистецтва, а отже отримує можливість вийти на шлях естетичної, а головне – духовної досконалості.

Виставка «МИТЬ» - це перегляд та переусвідомлення художником простих істин… простих речей після довгого перебування в Індії та здійснення подорожі в Гімалаї. Він по своєму сприйняв, відчув, пропустив через себе ту мить, яка зафіксувалась у його усвідомленні та далi у творчості. Зворушливий потік пастельних тонів та яскраві кольорові украплення, лірично дисонують у витончених роботах майстра.

 

Володимир Джаламага: У 2002 році закінчив архітектурний факультет Національної Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури (НАОМА). До 2011 року активно займався архітектурною діяльністю у м. Києві, брав участь в архітектурних конкурсах та проектах з різними творчими колективами, які реалізовувались як в Україні, так і за її межами. З 2011року основною професійною дiяльнiстю стає акварель та малюнок. У 2012 році брав участь у виставці «Спонтанний художній простір» в рамках проекту «Відродження традицій Софії Київської

 

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

http://kievday.com, ...
, ...

Комментарии
Добавить новый Поиск RSS
Оставить комментарий
Имя:
Email:
 
Тема:
 
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch::(:shock::X
:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s:!::?::idea::arrow:
 

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Обновлено 05.07.2013 10:30